Skoda Fabia 1.4 benzine GPL -01

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: autocela 25 Pri 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 340 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Škoda
Modeli: Fabia
Makina eshte né gjendie shume te mire dhe me dogane te paguar dhe me garanzi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim