Audi A6 2005 3.0 dhe 2.0 automat

1 EUR

Shitet nga: 🇦🇱🇦🇱Pjese Kembimi Doku🇦🇱🇦🇱 24 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
🇦🇱🇦🇱Pjese Kembimi Doku🇦🇱🇦🇱
0694259719
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pjese kembimi per audi A6 2005 3.0 diesel automat 4 dyer. Fener adaptive light neper kthesa, xenon bixenon, sedilje lekure me ngrohje, dopjo xhama anesore, perde dyersh dhe mbrapa. Ndezje me buton, timon sport line, Super gjendje cdo pjese. Vetem per pjese kembimi. Faleminderit
🇦🇱🇦🇱Pjese Kembimi Doku🇦🇱🇦🇱
0694259719
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione