Pjese per vito cdi

Shitet nga: Alban Selimi 10 Tet 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Viti 1998 dhe 2001
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim