Pjese per Mitsubish Pajero 95

Shitet nga: Alban Selimi 13 Korr 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
2.5 nafte motorri dhe pjeset e tjera ne gjendje shum te mir
Alban Selimi
0697310808
Leaflet
Në fillim