Pjese per Fiat Punto

Shitet nga: Flogert Gjoni 10 Mar 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
1.1 dhe 1.2 benzine nafte 1.7
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim