motorr golfi 4 1.6 benzine 16 valvula 2 albera

Shitet nga: senad 10 Tet 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Shkodër
kerkoj motorr per golf 4 vitit 2000.motorri esht 1.6 benzine 16 valvula dhe 2 albera mundt tme kontaktoni ne tel 0695337788 faliminderit shum.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim