SERVISIM DHE SHITJE TE MOTORR SHARRAVE

Shitet nga: SERVIS I MOTORR SHARRAVE 14 Mar 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Servisi i motor sharrave TE XHEMA

bejm shitjen dhe blejren e te gjitha llojeve te motor sharrave
si: stihl partner solo cmi alpina husqvarna etj....
kemi edhe pjes rezerv per te gjitha llojet dhe ne pjes tona japim garancion 1 vjet ne gjindemi ne Kosove por kemi qasje dhe ne Shqiperi
na kontaktoni:
+38345517938
+38345575075
045399297
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim