fiesta 1.7 nafte 2001 pompe elektrike.

Shitet nga: mandi 03 Nën 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Fier
fiesta 1.7 nafte 2001 me pompe elektrike.shitet vetem me pjese kembimi jo komplete.si dhe kemi pjese te tjera opel wols benz citroen etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim