U shit Ford fiesta per pjes 1.6 benzin

Shitet nga: Daniel Cerriku 19 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Elbasan
Shitet ford fiesta per pjes me motorr 1.6 benzin me 15000 km ne gjendje shume te mir , impjanti gazit 6 muaj ka qe i eshte vendosur 500€ne gjendje shume te mir , centralin , pjesa brendeshme komplet interiori me cop bezh ne gjendje shume te paster dhe sendiljet me airbeg , kambjo manuale me 5+1 marshe , te katerta dyert dhe bagazhi me xhamat te bardh 3 disqe me goma eshte ne gjendje shume te mir mekaninke
Daniel Cerriku
+355675837731
Leaflet
Në fillim