Opel Corsa 1.2 Benzine Automatik

Shitet nga: tani 23 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shiten pjese kembimi te Opel Corsa 1.2, benzine.
Motorri dhe kambio ne gjendje sh. te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim