Makina per pjes kamijona fadroma varrisje .etj.

Shitet nga: Gerandro 06 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Elbasan
Shum llojesh mjetesh pune per pjes te interesuarit te telefonojn 0682939093 .....dhe skrepa ne gjendje pune ... zetora ne gjendje pune e shum llojesh tjera vetem tel 0698331728
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim