ford transit per pjese

Shitet nga: miklo 21 Gush 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Elbasan
shes makinen tip ford transit per pjese kembimi ne gjendje motorrike shume te mire.ose dhe pjese pjese,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim