Ford fiesta per pjes 1.6 benzin Ghia

Shitet nga: Daniel Cerriku Sot 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shitet ford fiesta per pjes me motorr 1.6 benzin me 15000 km ne gjendje shume te mir , impjanti gazit 6 muaj ka qe i eshte vendosur 500€ne gjendje shume te mir , centralin , pjesa brendeshme komplet interiori me cop bezh ne gjendje shume te paster dhe sendiljet me airbeg , kambjo manuale me 5+1 marshe , te katerta dyert dhe bagazhi me xhamat te bardh 3 disqe me goma eshte ne gjendje shume te mir mekaninke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim