Pjese kembimi per Alfa Romeo146,1.9, JTD Viti 2001

Shitet nga: emiljanios 24 Qer 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Durrës
makines sapo i eshte nderruar kiti friksionit pjeset xhenereike si shpatullat komplet koka paraleli gomina grushti gomina stabilizatori etj , makina ka ca testate dhe shitet per pjese . te interesuarit te kontaktojne per cmimin

preferohet wats app ose viber .
emiljanios
0684063008


WhatsApp:
0662288788
Leaflet
Në fillim