Pjes kembimi per tegjith llojet e autoveturave

Shitet nga: Pjes kembimi Dje 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Durrës
Pjes kembimi per tegjitha llojet e makinave
Opeli. Golf. Reno. Pezho. Citroen. Audi. Pasat. Turan. Sharon. Gol. Foks. Nisan. Micubish. Krajzer. Saab. Mazda. Ford. Fjat. Volvo. Kija. Dhe shum lloje te yjera makinash.
Shes makina te rreguta me dogan
Blej dhe makina te demtuara. Kontaktoni Tel 0695544710
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim