Okazion per pjese

2 400 EUR

Shitet nga: Hyundai Tucson 08 Sht 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Shitet hyundai viti 2005 4x4 funksionale .xhama te zinj origjinal.shkall dhe zgara origjinale.motorr 2.0 benzin kambio manuale.Cmimi 2400 euro i diskutueshem .okazzion cel.0676660565..0694887000
Leaflet
Në fillim