BMW SERIA 3, E46

Shitet nga: Ferit Dje 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 6 380 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

175 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet per pjese kembimi BMW SERIA 3, E46, Motor benzine, 2.5 litra, vaj dhe filtrat e motorit 4000 km qe nga koha e nderrimit, kamjo automatike, vaj dhe filtra kamjo 4000 km nga koha e nderrimit, desqe alumini, gomat e para te reja 4000 km rruge, gomat e mbasme kane kryer rreth 20 000 km.
Cmimi i shitjes 175'000 Leke (ne total).
Nese shitet me pjese kamje + motor 148'000 Leke, disqe + goma 27'000 Leke, pjeset e tjera ne total 35'000 Leke
Cel./WhatsApp/Viber.: +355 69 40 13 736
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim