Makina te aksidentuar per pjes dhe pa dokume

Blihet nga: Geri 21 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Blejm makina te aksidentuar per pjes dhe pa dokumeta edhe krah anglie me cmime te mira
Jua marim makinen ku do qe te jeni
Kontakt viber cel 0694586878
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim