U shit flm merrjep Rulot 7 metra i gjat

3 700 EUR

Shitet nga: Tufina-Rulot 28 Gush 03:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Rulot dopio aks 7 metra i gjat me dy ambiente nje ambjent me dy krevate marinari dhe nje tek ambienti tjeter dopio banjo lavaman sob gatimi me gaz lavapjat anten per tv sistem ngrohje me gaz frigorifer sistema elektrik 12 volt dhe 220 volt kasetafon me bokse ne gjendje te shkelqyer. Tufina-Rulot
Tufina-Rulot
00355692807300
Leaflet
Në fillim