Shes tende kamioni

350 EUR

400 EUR

Shitet nga: Tende 15 Gush 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes tende kamioni 50 m2 dhe 5 tuba dhe 2 profile nga 7.5 ml
Leaflet
Në fillim