Publikuar: Sht 13 2021 01:15

Rulot

EUR

Publikuar: Sht 13 01:15
Shikime: 470
Shitet rulot me dy krevat marinar dhe me krevat dopjo
Banjo me kaset +dush +uji i ngrohte dhe i ftohte. sobe gatimi me gaz+frigorifer me 220volt me inverter 600wat. + Anten dixhitale per tv .Pomp uji
3 panela diellor nga 100wat secila. 2 bateri nga 100wat
Ngrohje me sistem qe punon me nafte. ndricim i brendshem me LED 12volt. Ka dhe nje cader po aq e madhe sa rruloti qe montohet ne rulot.
Pa dogane
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione