AUTOCAMPER OKAZION SUPER

7 500 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: CAMPER 23 Sht 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SHITET AUTO CAMPER PER 6 PERSONA NE GJENDJE SHUM TE MIRE.... NDRICIM LED ...ME DOKUMENTA PER NJE VIT.... MOTORR 2.5 NAFTE... SHERBIMET E KRYERA ...ESHTE SHUM I REHATSHEM PER PUSHIME ....CMIMI 9000 EURO ....0693711555...MUND TE BEHET DHE ME NDERRIM ME MAKINE ...PREFEROHET FUORISTRADE....RAV 4.. 2006 - 2007
Leaflet
Në fillim