SHITET 📁

1 EUR

Shitet nga: Lush Marnikollaj 26 Qer 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet 📁 Autobuz 28+1 🚎 , Viti 📆 2002. Marka MAN me gabinë Spanjolle . Ka të gjitha dekomentat e prera deri në qershor 2021. 🚎 Motorri i tij është 6 pistonesh . Autobuzi eshte me kondicioner dhe eshte i gatshem per çdo lloje prove tek mekaniku juaj i besuar . Vendodhja 📍Balldren i Ri / Lezhë . 📲Tel: +355 68 23 39 498
Lush Marnikollaj
+355 68 23 39 498
Leaflet
Në fillim