Rulote

4 000 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: ROLOTE 08 Sht 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet Rulot ✅
Viti 2006 ✅
10 metra e gjate ✅
3 metra e gjysem e gjere ✅
Me hapje dhe mbyllje kapakesh ✅
Me dhom frigoriferike 2 metra e gjer me 2 metra e gjate ✅
Perdoret si bisnes ne gjdo lloj vendi ✅
Frigorifer gjith banaku ✅
Shitet me gjitha Paisjet per FAST FOOD ✅
Ruloti Nuk Disponon Letra ✅
Cmimi 4000 euro i pa Diskutushem ✅
Nderrohet me makine me te njejtin Cmim ✅
Leaflet
Në fillim