puppies meshkuj dhe femra shih tzu

80 EUR

Shitet nga: paula 11 Korr 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Kemi puppies bukuroshe dhe mahnitëse shih tzu gati për të shkuar në shtëpitë e reja. Ata janë shumë të shëndetshëm dhe do të vijnë me të gjitha dokumentet shëndetësore dhe disa lodra për të luajtur.
paula
Leaflet
Në fillim