ofrojme tenda /cadra per kamping, dhe organizime

0 LEK

Shitet nga: Tenda Me Qera 26 Gush 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Ofrojme Cadra / Tenda me qera, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ
per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me
cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar..
Tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. Se bashku me to
vijne dhe stola, tavolina per nje kapacitet deri ne 500 persona.
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre,
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
Ose na kontaktoni ne nr 0682290127
Tenda Me Qera
0682290127
Leaflet
Në fillim