Karavan, Rulot, Kamper

2 500 EUR

Shitet nga: Endri 13 Shk 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shitet caravan i sapo ardhur nga Anglia ne gjendje shume te mire.Caravani ka dy dhoma, vend gatimi, frigorifer, lavaman, ekspres per kafe, banjo dhe TV. Me te gjitha kushtet e nevojshme. Mund te flejne deri ne 6 persona. Nuk ka nevoj per dokumenta.. Bejme edhe nderrime... https://youtu.be/IlBQpLV_tp0
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione