Camper Fiat ducato 1.9 tds viti 99

9 500 EUR

Shitet nga: Marija 17 Gush 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Camper fiat ducato 1.9 tds viti 99 kv 90 camper granduca 6 vende udhetimi 6 vende fletje me banio me dush vc vend gatim dhe lavaman qader per verande shkall elettrone goma te reja sherbimet e kryera voj filtra makina eshte e pajisur me targa italiane dhe siguracion 30 ditor qmimi 9500 euro per info wuatsap 00393405591030
Leaflet
Në fillim