Makine per kamping +Rulote pune

2 200 EUR

Shitet nga: Astrit Gjoni 07 Gush 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kurbin
Makine per kamping dhe rulote ne gjendje te mire pune dhe pushimi!
Cmimi okazion.
Astrit Gjoni
0682589144
Leaflet
Në fillim