Published: Korr 15 2018 01:03

Kamper

EUR

Published: Korr 15 01:03
Views: 50
Kamperi ne supergjendje me 95 mij km origjinale viti 91 shume e paster si nga ana estetike dhe motorri. Cdo gje funksionale vaj filtra ferrota te ndrruara si dhe gomat e sapovena. Letrat e sapoprera per nje vit. Makina eshte ne gjendje super. Cmimi i diskutueshem.modeli Fiat ducato motorr i thjesht 1.9 naft. Konsum 6 litra ne 100 km
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
50
0674936260

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information