Publikuar: Shk 23 2022 10:26

Shitet Rulot ne super gjendje

Publikuar: Shk 23 10:26
Shikime: 291
Shitet Rulot me te gjitha kushtet dhom banjo lavaman frigorifer televizor depozit ujti 200 litra me pomp ruloti eshte 7 metrra e gjat me 2.10cm e gjere esht per 8 persona.Ka dekumentat e rregullta dhe 4 goma te reja.Pres vetem telefonata serjoze jo kurioze.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione