Publikuar: Mar 14 2022 10:35

Kamper 7500€

EUR

Publikuar: Mar 14 10:35
Shikime: 2057
Shitet rulot fiat viti 1994 motorr benzin 2.0 kilometra 134.000 1 krevat dopjo dhe dy krevqt trecereksh cdo gje esht funksjonale me panel diellor dush tv internet cmimi i diskutushem dhe me nderrim nr tel 0686027399
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2057
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692484929

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione