Mercedes 240 diesel -88

1 500 EUR

Shitet nga: genti 03 Sht 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet fugon per pasagjer ose per cdo pun tjeter.gjendje te shkelqyer...dhe me dokumenta te mbaruara....per arsye mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim