Furgon Mercedes Sprinter 308 2.7 -01

4 400 EUR

5 600 EUR

Shitet nga: elvs 27 Sht 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner
KM.........: 201600

Shes nje furgon Mercedez Benc Sprinter 308 cilindrata 2.7.Km jana 201600 origjinale. Furgoni ndodhet ne Itali dhe eshte perdorur vetem andej. Te gjitha sherbimet e bera. Per me teper info mund te me telefononi. Faleminderit.

Cel. : 0685324487
Leaflet
Në fillim