Mercedes Benz 814 -96

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ERMIAL 21 Jan 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Benz 814 turbo viti 1996 me termus ABS gjendje teknike prefekte 0695264731

....ose dhe ne facebook ne faqen "ERMIAL"
Leaflet
Në fillim