Kamijon per ngarkim dhe shkarkim mallrash

9 000 EUR

Shitet nga: astrit 16 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Kamijoni gjendet ne itali volvo viti i prodhimit 1991
Leaflet
Në fillim