VW Crafter Viti 2008

0 LEK

Shitet nga: WV Crafter 26 Mar 23:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Volsfagen Crafter Viti 2008 TDI( DI-Kuqe )
Tempomat
CD
Çdo Karrike Ka Kaisha Sigurie
Testi Kunder Alkolit ( Nuk Mund Te Ndizet Me Alkol )
ABS
ASR

Gjithashty Bëjm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania ) .

📲 00386-49-504-401
📱 00377-44-504-401
WV Crafter
0037744504401
Leaflet
Në fillim