Palfinger

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK 16 Tet 15:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Lushnjë
Shitet vinci palfinger me 2 dalje hidraulike Per Sprinter , Iveco kamioncina te ndryshme
Per me shume telefononi
ERMIAL TRUCKS SHPK
Kompani serioze! Ofrojme kamiona te ndryshem , me tonazhe tendryshem , me vinc , karroceri,frigorifer,shasi,mushama,bote,kamiona me rimorkio, Marrim dhe porosi, Cdo kamion eshte me garanci, Jane shitur mbi 100 kamiona ne shqiperi,kosove,maqedoni dhe mal te zi Kamionat i marrim ne Europe.Kryesisht ne Gjermani,Hollande,Belgjik,Austri
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lushnje (Sh4) Zham-Sek (Prane Kastratit) Tregoje në hartë
00355695264731
ERMIAL TRUCKS SHPK
00355695264731
Leaflet
Në fillim