U SHIT Vinc Palfinger PK 21000 -02

Shitet nga: Auto S-I Trucks cranes " 03 Nën 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
shitet vinc Palfinger PK 21000 D viti 2002 me 5 dalje idhaulike ne gjendje shum shum te mire pat Max 7600 kg ne daljen e 5 1200kg .per me teper na kontaktoni në 00355682004563 ose 00355684013373 .Viber 00355695368886.ne facebook Auto S-I Trucks cranes "ne ofrome cilesi dhe serjozitet ..
Auto S-I Trucks cranes "
00355682004563
Leaflet
Në fillim