Rimorkio

950 EUR

Shitet nga: Ervin 05 Nën 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Dibër
Eshte me dogan te paguar.
Goma te reja(ka dhe 2 tjera rezerve).
E regullt me frena dhe sinjale.
Gjeresia 1.75
Gjatesia 3.10
Cel.0696261818

Leaflet
Në fillim