Komatsu pirun

4 500 EUR

Shitet nga: Komatsu 30 Mar 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Shitet ne gjendje te mir motorike dhe hidraulike
Komatsu
0699326788
Leaflet
Në fillim