Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 15 2023 03:46

Pirun NISAN 4ton shitet OKAZION

Publikuar: Mar 15 03:46
Shikime: 479
GJENDJE➡️ shitet Pirun NISSAN 40H, viti 1999, peshe ngritse 4 ton, motorr Nissan, 6 pistona nafte, dopje gome, goma 80%, nuk ka spostuse, ne gjendje shum te mire Përshkrimi i linkut

Shitje Makinerish

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Shitje & Blerje Makineri Ngarkuese Terheqese dhe Pajisje te tjera Ndertimi

Instagram: Makinerindertimi.al
Facebook: Makineri Ndertimi ALB

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione