Pirungrites

10 000 EUR

Shitet nga: Elmedin 29 Mar 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Jane te vitit 2009. Jane 6.5 tone peshe dhe ngrejne 2.5 ton. Jane ne gjendje shume te mir .Nr0674768676
Leaflet
Në fillim