Pedane (porte hidraulike)

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: ERMIAL TRUCKS SHPK 16 Nën 12:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
Makina : Pirrungritës
Shesim pedana per kamiona te ndryshem , disponojme dhe konteniera
Per me shume telefononi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim