Cesab PIRUN NGRITES ELEKTRIK

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: PIK INDUSTRY Sh.p.k. 29 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Lushnjë
Makina : Pirrungritës
Modeli: CESAB TRIPLEX
Aftesia Ngritese: 2000 KG
Lartesia Ngritese: 5.4 M
Bateria: 48V 480Ah.
Kapaciteti i Bateris: 90% , 11 ore pune efektive.
Impianti Hidraulik me 3 leva.
Karikues Trefazor automatik.
Impiant Uji me mbushje automatike.
Aksesore: Zgare Mbrojtese, Sirene, Alarm, etj..
I pershatatshem per cdo magazine dhe per pesha te renda.
Mjeti shitet i revizionuar totalisht ne impiant elektrik, elektronik, hidraulik dhe bateri.
PIK INDUSTRY OFRON ASISTENCE TEKNIKE PER TE GJITHA MJETET NGRITESE ME BATERI. GJITHASHTU EDHE DIAGNOZE ME RIGJENERIM TE CDO LLOJ BATERIE TRAKSIONI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim