Publikuar: Dhj 25 2020 08:35

Karrotrec per kamiona dhe autobuza. Rimorkiator

Publikuar: Dhj 25 08:35
Shikime: 264
Sherbim karotreci per kamiona ,autobuza , fadroma ekskavatore, makineri te ndryshme. Gjithashtu ne dispozicion dhe vinxh 35 ton .
Sherbim karotreci ne territorin e shqiperise dhe jashte.
Ne ju sherbejme dhe ne rast se autobuzat ,kamionat ose trailerat aksidentohen ose permbysen ne rruge.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione