Publikuar: Dhj 24 2021 05:53

Furgon elt

EUR

EUR
Publikuar: Dhj 24 05:53
Shikime: 2
LT 35 Dizel 1995 me fetofse me elktrik
dhe vetevetiv fetofe me motorr
NE GJENDJE TE MIR I RUJTUR

Ne gjendem ne Peje
Tel: viber,whatsapp: 0038344803386

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione