Publikuar: Sht 17 2021 08:30

VW Crafter

Publikuar: Sht 17 08:30
Shikime: 1
✅VW Crafter
✅Tabel te huja
✅Ulset me rrypa te sigurimit
✅Shpejtsi manuale
✅Air conditioner
✅Radio
✅CD
✅DVD
✅TV
✅Rejtajder
✅ Microfon
✅ABS
✅ASR
✅ Interior EXLUSIVE shume i ruajtur
✅ I ardhur nga Europa
✅Ne gjendje te shkelqyer

✅Gjithashty Bëjm Edhe Shitjen E Autobusave Dhe Minibusave ( Setra , Mercedes , Iveco , Renault , Man , VDL Bova , Scania

☎️ +38344504401 <- ( Viber )
📞+38349504401
📲 +33630771773 <—( whatsapp )
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione