Publikuar: Jan 30 2020 08:23

OKAZION autobuz 20+1vende KONDICIONER + SOBË

EUR

EUR
Publikuar: Jan 30 08:23
Shikime: 1
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,dopio gome dhe ne gjendje 90%.Autobuzi eshte me dokumenta te rregullta dhe te gjitha sendilet me rripa sigurimi.Mjeti eshte komod dhe teper Ekonomik disponon ESP,SRS,dhe xhama elektrik.PER ME TEPER INFO. TEL.0695141335
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione