Publikuar: Pri 20 2016 08:59

Vw Lt 35 - 11 Ulese- KLIM

EUR

Publikuar: Pri 20 08:59
Shikime: 1
shes Vw Lt 35, viti i prodhimit 2005, fuqia e motorrit 2.8, posedon 11 Ulese i pershtatshem per punetor, 180 mij Km te garantuara me liber servisi, ka dhe Klim, Furgoni eshte ne gjendje perfekte si jasht niashtu dhe mbrenda, I ardhur nga Zvicrra-

(Vrejtje) : Furgoni gjindet ne Kosove konkretisht ne mes Prizrenit dhe Suharekes !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione